Sinema Paketi

Oscar’lı Yıldızlar Bu Paketle Evinizde!

Filmin Yıldızı paketi ilk 3 ay %50 indirimli,


sonraki aylar ayda sadece 45TL !

Filmin Yıldızı Paketi’nde Neler Var?

Herkese göre içerik
Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, TFF 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden NBA’e, Formula 1’den tenise dünyanın sporu!
TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film
Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler
4 ekranda film izleme özgürlüğü
beIN CONNECT’te 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden Filmin Yıldızı paketinde!
Nasıl İzlemek istediğinizi seçin
Türkçe dublaj/orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri

HD için Ek Ücret Yok

24 Ay Kullanım Sözüne Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti

Başvurmak istiyorum
Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!


  Fiyat Tablosu

  FİYAT TABLOSU

  12 ay taahhütle İlk 3 ay (İndirimli) KALAN AYLAR
  Filmin Yıldızı Paketi
  45 TL  22,5 TL / Ay
  45 TL / Ay
  Üstelik Kredi Kartıyla 12 Ay Boyunca Ayda 35 TL Fırsatıyla!
  * 12 ay taksit seçeneği Garanti, İşBankası , Yapı Kredi , HSBC , QNB Finansbank 'a ait ( taksit özelliği olan ) kredi kartları için geçerlidir.

  Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler!

  Kampanya Bilgileri

  UYDU ALICISI
  Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

  DETAYLAR
  Kampanya 12 ay taahhütle Film Yıldızı paketini kapsar. Eutelsat üyeliklerinde geçerlidir. Film Yıldızı paketi, ilk 3 ay ayda 22,5 TL, kalan aylar aylık 45TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat uydusu üzerinden yapılan üyeliklerde kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adresine arıza için verilecek “eve teknik servis hizmeti bedeli ücretsiz olacaktır. Kampanya 03 Ocak 2018’e kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir. Kredi kartı ile Filmin Yıldızı paketi yıllık 420TL’dir. Belirtilen toplam bedel Garanti, İşBankası, Yapı Kredi, HSBC, QNB Finansbank kredi kartlarıyla tek çekim olarak veya 12 taksitle ödenebilir.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Kurulum için ücret ödeyecek miyim?
  - Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

  Taahütüm bozulursa ne öderim? 
  Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile; 
  - almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli, 
  - kalan ayların toplam bedeli 
  seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.

  Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: 
  Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin verimeniz gerekmektedir.